Chez Mimosa Homestay

  • Gratis WiFi in de kamers
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Rookvrije kamers
  • Ledikanten/ Babybedden

Het comfortabele Chez Mimosa Homestay Ho Chi Minh-stad hotel biedt een bagage-opslag aan en ligt in de Pham Ngu Lao wijk van Ho Chi Minh-stad, op 19 minuten lopen van het Museum voor Schone Kunsten en op 2 km afstand van de Notre-Dame van Ho Chi Minhstad. Bovendien vindt u Wi-Fi in de kamers in dit hotel.

De kamers beschikken over een zitruimte en een eetgedeelte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Er worden een bidet, een inloopdouche en een wastafel aangeboden. De familiebadkamers zijn voorzien van een inloopdouche, een apart toilet en een douche, evenals een haardroger en een badmuts voor het extra comfort van de gasten.

Chez Mimosa Homestay biedt een heerlijk continentaal buffet ontbijt. Aziatische gerechten worden aangeboden bij Baba's Kitchen, gelegen niet ver van dit hotel in Ho Chi Minh-stad.

Dit hotel met 7 kamers heeft een eersteklas ligging in de buurt van de Pham Ngu Lao straat. Op afstand van 2,1 km van Chez Mimosa Homestay Ho Chi Minh-stad vinden zakenreizigers Landmark 81. Deze accommodatie biedt ook toegang tot winkelattracties zoals de Bến Thành-markt, die binnen 25 minuten wandelen ervandaan ligt. De dichtstbijzijnde bushalte is Tram Xe - Khanh Hoi op 650 meter afstand, tevens is er Hoa Hung treinstation op 3 km afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Chez Mimosa Homestay Ho Chi Minh-stad
Tago Boutique - Free Airport Pick Up
Mobiele prijsaanbieding

Tago Boutique - Free Airport Pick Up

8.0
Heel goed 5 beoordelingen
18 m van de accommodatie
USD 43 USD 39
per nacht
G9 Homestay - De Tham
Mobiele prijsaanbieding

G9 Homestay - De Tham

19 m van de accommodatie
USD 32 USD 29
per nacht
Daisy House Near Bui Vien - Self Checkin
Mobiele prijsaanbieding

Daisy House Near Bui Vien - Self Checkin

8.1
Heel goed 16 beoordelingen
73 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    10 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    2,8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag
    • Roomservice
    • Huishouding
    • Autoverhuur
    • Wasserij
    • Tours/Ticketservice
    • Happy hour

    Eten

    • Ontbijt op kamer

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen
    • Wastafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    • AM/FM wekker

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke luchthaven ligt in de buurt van Chez Mimosa Homestay hotel?
      Het dichtstbijzijnde vliegveld bij Chez Mimosa Homestay hotel is vliegveld Ho Chi Minhstad (5 km) en het is bereikbaar in 15-minuten rijden.
    • Welke betaalmethoden worden geaccepteerd in Chez Mimosa Homestay hotel?
      Betaalmethoden in Chez Mimosa Homestay hotel omvatten American Express, Mastercard en Visa.
    • Is internet in Chez Mimosa Homestay hotel gratis?
      Bij Chez Mimosa Homestay hotel is wifi voorzien gratis.
    • 🔤
      Welke talen worden gesproken door het personeel van dit hotel in Ho Chi Minh-stad?
      De talen die door het personeel van dit hotel in Ho Chi Minh-stad worden gesproken, zijn onder meer Vietnamees, Koreaans, Chinees en Engels.
    • Is er een werkruimte in de kamers van Chez Mimosa Homestay hotel?
      Sommige kamers van Chez Mimosa Homestay hotel hebben een schrijftafel.
    • Kunnen we onze bagage opslaan in Chez Mimosa Homestay hotel?
      Ja, gasten kunnen hun bagage opslaan in een tassenopslag van Chez Mimosa Homestay hotel.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    10 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    2,8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Chez Mimosa Homestay Ho Chi Minh-stad

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten